
Двама души загинаха при катастрофа с мотор в ранните часове на вторник в София.
Инцидентът е станал около 4 часа на столичния бул. „България“, когато водач на мотор се ударил в мантинелата, информира БНР.
Момичето, което се е возило на мотора, е загинало на място, а самият водач е починал по-късно в болница.
На място са изпратени екипи на полицията, които разследват причините за инцидента. Най-вероятно става дума за превишена скорост.
2019-09-03 07:18:00Z
https://dariknews.bg/regioni/sofiia/dvama-dushi-zaginaha-pri-katastrofa-s-motor-v-sofiia-2185411
No comments:
Post a Comment