Гласувах за свободна, демократична и европейска София, каза кандидатът за кмет Мая Манолова и призова гражданите да упражнят правото си на глас в днешния изборен ден.
Манолова гласува в 58-а секция в квартал Лозенец.
Илияна Йотова: Гласувах за една модерна столица!
България очаква от нас знак за промяна и демокрация, защото без тях всички останали различия нямат значение, допълни Манолова. Отговорност е на всеки един от нас да не дадем възможност на купения и контролиран вот да решава съдбата ни. Гласувайте за промяната, свободата и демокрацията, призова още Манолова.
За процентите разлика между нея и другия кандидат за кмет - Йорданка Фандъкова, Манолова коментира, че всичко е преодолимо и е в ръцете на столичани. Тя отново призова хората да гласуват и да не оставят на други да решават съдбите на София и на България.
(БТА)
2019-11-03 11:21:00Z
https://www.dnes.bg/mestni-izbori-19/2019/11/03/manolova-glasuva-za-svobodna-i-evropeiska-sofiia.428388

No comments:
Post a Comment