Шофьор удари чужда кола при паркиране в София, но вместо да се измъкне тихомълком, остави бележка с извинение, телефонния си номер и дори попълнен констативен протокол за застрахователя. Това се похвали собственикът на ударения автомобил във Фейсбук. „Явно има и адекватни хора с чест и достойнство в София“, пише той.
Изглежда подобни случки са огромна рядкост, защото постъпката на неизвестния водач предизвика одобрението и дори възхитата на хиляди потребители в групата „Забелязано в София“, където беше публикувана, пише Блиц.

Снимката предизвика огромен отзвук след останалите членове на групата, реакциите надхвърлят 3000. Ето и част от коментарите:
„Аз не мога да ПОВЯРВАМ. Поздравления, и чисти уважения към този човек.“
„Не е лошо денят ти да започва с такава новина, вместо с обичайните глупости, дупки, тротинетки и оплаквания! Браво на пича!“
„Овации че в Бг има все още хора с мъжко сърце!“
„Браво! Най-накрая мъжко поведение!“
България
2019-09-19 10:24:00Z
https://fakti.bg/bulgaria/410768-neveroatna-postapka-na-shofyor-v-sofia-snimka
No comments:
Post a Comment