Pages

Sunday, December 8, 2019

Борисов: Студентските години са едни от най-хубавите в живота - 24 часа

Борисов: Студентските години са едни от най-хубавите в живота - 24 часа

"Годините, прекарани в университета, са едни от най-хубавите в живота! Честит празник, скъпи студенти! Днес се забавлявайте добре, а от утре учете, за да имате мечтаното бъдеще!". Това написа премиерът Бойко Борисов в профила си във фейсбук празникът на студентите - 8-ми  декември. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Let's block ads! (Why?)



2019-12-08 08:43:00Z
https://news.google.com/__i/rss/rd/articles/CBMiLWh0dHBzOi8vd3d3LjI0Y2hhc2EuYmcvbm92aW5pL2FydGljbGUvNzk1Mzc2NdIBAA?oc=5

Прочетете по-нататък >>>>


No comments:

Post a Comment