Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Dnes.bg |
Премиерът Бойко Борисов честити празника на българските студенти като използва своя профил във Facebook.
"Годините, прекарани в университета, са едни от най-хубавите в живота! Честит празник, скъпи студенти! Днес се забавлявайте добре, а от утре учете, за да имате мечтаното бъдеще!", пожела той.
2019-12-08 08:56:00Z
https://news.google.com/__i/rss/rd/articles/CBMiWGh0dHBzOi8vd3d3LmRuZXMuYmcvb2JzaHRlc3R2by8yMDE5LzEyLzA4L2Jvcmlzb3Yta3ltLXN0dWRlbnRpdGUtemFiYXZsaWF2YWl0ZS1zZS40MzIyMzjSAVpodHRwczovL20uZG5lcy5iZy9vYnNodGVzdHZvLzIwMTkvMTIvMDgvYm9yaXNvdi1reW0tc3R1ZGVudGl0ZS16YWJhdmxpYXZhaXRlLXNlLjQzMjIzOC9hbXA?oc=5
No comments:
Post a Comment